Tenda W311mi Wifi N 150 Mbps Pico Nano Mini Usb Adaptor
  • TENDA W311MI WIFI-N 150 MBPS PICO NANO MINI USB ADAPTÖR

TENDA W311MI WIFI-N 150 MBPS PICO NANO MINI USB ADAPTÖR

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: 14031
  • Stok Durumu: 10
  • $25,96

  • KDV Hariç: $22,00
Bu ürünü satın almak için asgari miktar: 5

TENDA W311MI WIFI-N 150 MBPS PICO MINI USB ADAPTÖR ÖZELLİKLERİ

Kablosuz N Performansı
W311MI, Wireless N 150 teknolojisini önceki 802.11g standardından daha yüksek hız ve menzil sağlamak için kullandı; bu da size daha hızlı, daha güvenilir bir bağlantı sağlıyor ve böylece evde e-posta, web tarama ve dosya paylaşımı için ideal.

Birden Çok Kullanıcı Tarafından Kablosuz Paylaşım
W311MI yumuşak AP işlevi ile bir erişim noktası olarak kullanılabilir. Dolayısıyla onu kablolu bir ağa bağladığınızda, birden fazla kullanıcının İnternet'e, e-postaya, indirmeye ve kablosuz olarak dosya aktarımına erişebilmesi için kolayca bir WiFi sıcak noktası olur.

Güvenli Bağlantı :
Verilerinizi ve gizliliğinizi korumak için USB Adaptörü, güvenli bir kablosuz ağa bağlanmak için ağ trafiğinizi güvende tutan WEP, WPA ve WPA2 şifrelemesini destekler. Wi-Fi Korumalı Kurulum (WPS) özelliği, cihazların bir Erişim Noktasına veya kablosuz yönlendiriciye kolayca bağlanmasını sağlar; böylece karmaşık şifreleme kodlarına gerek kalmaz.

Uyumluluk Sorunu Güvenceye Alındı :
W311MI, en yeni Windows 7, MAC ve Linux da dahil olmak üzere tüm önemli işletim sistemleriyle tam uyumludur. Tenda W311MI WIFI-N 150 Mbps Mini USB Wifi Adaptör

Gecikmesiz Oyun Deneyimi
WMM desteği, kablosuz bağlantılar üzerinden gelişmiş QoS sağlar; ayrıca Xlink Kai'yi bağlamak için PSP, WII ve NDS ile kesintisiz çalışır; Hepsi size daha iyi bir çevrimiçi oyun performansı getiriyor.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: TENDA W311MI WIFI-N 150 MBPS PICO NANO MINI USB ADAPTÖR